Produkujemy szkło do zadań specjalnych - Vitroterm Murów

Realizujemy nawet najtrudniejsze projekty ze szkła budowlanego!

Vitroterm-Murów S.A. jest polską, prywatną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy w branży szyb zespolonych i szkła budowlanego od prawie 30 lat. W tym czasie udało nam się stworzyć nowoczesną, aktywną i dynamiczną organizację, która zorientowana jest na zaspakajanie wysokich wymagań naszych klientów z całego świata. Szkło jest naszą pasją i dlatego z wielkim zaangażowaniem nieustannie rozwijamy naszą firmę. Regularnie poszerzamy naszą ofertę produktową, w której najważniejsze ogniwa to szyby zespolone, fasady szklane, schody i balustrady ze szkła. Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań w realizacji projektów ze szkła w myśl hasła: "Nothing is impossible with glass". Od zawsze jesteśmy postrzegani przez naszych klientów i rynek jako specjaliści w dziedzinie szkła budowlanego. Nasza firma zrealizowała z powodzeniem oszklenia wielu projektów praktycznie na całym świecie. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, inwestorami, producentami fasad i okien, stawiając do dyspozycji odpowiednio przygotowanych doradców techniczno-handlowych. Staramy się, aby współpraca z naszymi partnerami handlowymi przynosiła obopólne korzyści, a zaufanie i szacunek klientów jest naszą nadrzędną wartością.

Producent szkła Vitroterm Murów

Szyby zespolone, szkło laminowane, szyby specjalne, obróbka… poznaj naszą ofertę!

Od początku swojej działalności konsekwentnie realizujemy program inwestycyjno-rozwojowy mając na celu stały wzrost jakości oferowanych towarów i usług oraz wzrost potencjału produkcyjnego. Nasza oferta to nie tylko wytwarzanie skomplikowanych produktów ze szkła. Naszym Partnerom handlowym zapewniamy coś więcej niż szeroką ofertę produktów ze szkła budowlanego. Dodatkowo oferujemy doradztwo techniczne, doskonałą logistykę dostaw, certyfikaty oraz wsparcie merytoryczne.

Do produkcji szyb zespolonych, szklanych fasad, balustrad i wielu innych produktów używamy surowców najwyższej jakości. Nie jest to pusty slogan. Jakość naszych szklanych produktów i procesów produkcyjnych jest weryfikowana i certyfikowana przez niezależne instytucje badawcze. Nasza oferta spełnia potrzeby branży budowlanej, meblarskiej, producentów sprzętu AGD. W szerokiej gamie świadczonych usług jest produkcja szyb zespolonych, hartowanych, emaliowanych zarówno metodą sitodruku, nakładania walcem jak i cyfrowego druku bezpośrednio na szkle, czy szyb laminowanych. Spełnimy nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Poznaj ofertę producenta szkła Vitroterm Murów

W dziedzinie szkła doszliśmy do perfekcji!

Nothing's impossible with glass