Artykuły

bird-safe-glass-blog1.jpg16.09.2021

Szyby bezpieczne dla ptaków z nadrukiem ceramicznym

Szacuje się, że każdego roku z powodu kolizji ze szklanymi fasadami i oknami ginie ok. miliard ptaków Szczególnie zdarzenia te nasilają się w okresie migracji, kiedy ptactwo przelatuje przez obszary miejskie. Jak sprawić, aby szkło nie było śmiercionośną barierą dla ptaków? Odpowiadamy: szkło z nadrukiem ceramicznym z wykorzystaniem specjalnych tuszy i wzorów

dla-akcjonariuszy-zdj-glowne.jpg16.04.2021

Jak w prosty sposób zgłaszać reklamacje szyb w czasie pandemii ?

Aby maksymalnie ułatwić proces zgłaszania i rozpatrywania reklamacji szyb, przygotowaliśmy specjalny formularz zgłoszeniowy, kryteria do oceny szyb zespolonych oraz instrukcję fotografowania wad. Dzięki temu w większości przypadków udaje nam się wspólnie z klientem i szybciej rozpatrzyć Państwa zgłoszenie reklamacyjne bez konieczności wyjazdu na oględziny.

12121212x.jpg15.03.2021

Szkło z nadrukiem- alternatywa dla szkła piaskowanego

Cyfrowy druk tuszami ceramicznymi jest najbardziej uniwersalną technologią dostępną do tworzenia powierzchni na szkle. Tusze ceramiczne są niezwykle trwałe, odporne na zarysowania, działanie czynników atmosferycznych, fizycznych i chemicznych. Dzięki temu szkło z nadrukiem ceramicznym doskonale sprawdza się w szerokim spectrum zastosowań wewnątrz budynku i w przestrzeni zewnętrznej.